Bize Ulaşın
Mall of istanbul The Office Ziya Gökalp,
Süleyman Demirel Blv, Kat: 22 No: 155 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
[email protected]
Telefon
+90 (506) 250 74 37
DOFUCO

E-ticaret dünyasında başarılı olmanız için
size rehberlik etmekten heyecan duyuyoruz.

Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için buradayız.

Biz, e-ticaret dünyasında 10 yılı aşkın deneyime sahip bir ekibiz. Amerika ve Türkiye’de faaliyet gösteren ekiplerimizle, onlarca kendi şirketimizi başarıyla yönetmişken, bu birikim ve deneyimi artık danışmanlık faaliyetlerine döktüğümüzü gururla paylaşmak istiyoruz.

Ekip arkadaşlarımızın sayısı 50’yi aştı ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış durumda. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için bir araya geldik ve bu deneyimli ekibimizle, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için size rehberlik etmekten heyecan duyuyoruz.

Tecrübemiz ve uzman ekibimizle sizi e-ticaret dünyasında başarıya taşımak için sabırsızlanıyoruz. Siz de bizimle birlikte başarının yolunu keşfetmek için bize katılın.

Birlikte Düşünelim

Bizle iş modelinizi paylaşın,
size en uygun e-ticaret planlamasını oluşturalım.

İş geliştirme ve planlama kadromuz sizin için firmanızın veya projenizin yapısına uygun dijital büyüme haritası oluşturacak.

YORUMLAR

İş birliği yapmaktan
mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal E-Ticaret Yönetimi

Sizlerle çalışmak gerçek bir zevkti. İşletmemizin büyümesine ve uluslararası pazarda başarılı olmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Gerçekten harika bir ekipsiniz ve işimizi daha kolay hale getirdiniz. Her şey için teşekkürler!

Ahmet K.

Kurucu Ortak

Wholesale Ürün Tedariki

Sizlerle çalışmak gerçekten keyifliydi. İşletmemizin büyümesine katkı sağlayan her şey için teşekkür ederiz. Desteğiniz sayesinde işimizi daha iyi bir noktaya getirdik. Umarım gelecekte de birlikte çalışabiliriz.

Esra Y.

Satın Alma Müdürü

Amazon Danışmanlığı

Sizin gibi profesyonel ve işe odaklı bir ekiple çalıştığımız için çok mutluyuz. Amazon mağazalarımızı yönetmek için gösterdiğiniz özveri ve çaba için teşekkür ederiz. İşlerimizi daha başarılı hale getirmemize yardımcı olduğunuz için minnettarız.

Hüseyin Ş.

E-Ticaret Yöneticisi